studio urody

Modelowanie sylwetki – Bemowo – skutecznie i bez wysiłku

Chcesz wymodelować sylwetkę bez konieczności poddawania się zabiegom wymagającym interwencji chirurgicznej? Kriolipoliza na Bemowie, którą polecamy to jedno z najnowszych odkryć medycyny estetycznej. To kuracja, która stanowi bezpieczną i bezbolesną alternatywę liposukcji. Nie musisz już bać się skalpela. Nasze zabiegi są mało inwazyjne, bezpieczne i przynoszą szybkie efekty. Oczywiście przed modelowaniem sylwetki poprzez zastosowanie kriolipolizy na Bemowie, przeprowadzamy dogłębny wywiad z Klientem i kontrolujemy stan jego zdrowia. Jeśli nie wykryjemy żadnej przeszkody, możemy pomóc Ci pozbyć się zbędnych kilogramów.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej na Bemowie

  • Przebieg

Wykonujemy zabiegi zamrażania tkanki tłuszczowej na Bemowie. Kriolipoliza, którą polecamy swoim Klientom podobnie jak endermologia LPG, wykorzystuje najnowsze technologie, co przekłada się na wysoką skuteczność zabiegu. Specjalnie skonstruowany aplikator zasysa tkankę tłuszczową i schładza ją do konkretnej temperatury. Zamrożone komórki tłuszczowe uwalniają lipidy, które są następnie transportowane przez układ limfatyczny.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny – niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe. Dzieje się tak, ponieważ lipidy krystalizują w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Skóra, mięśnie czy nerwy pozostają więc nienaruszone.

  • Efekty

Bezpośrednio po zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej mogą pojawić się zaczerwienienia i drobne siniaki – takie objawy znikają w ciągu 2 tygodni.

Już jeden zabieg pozwala pozbyć się ok. 40% komórek tłuszczowych na obszarze poddawanym leczniczemu zimnu. Wyraźne rezultaty pojawiają się jednak dopiero po ok. kilku tygodniach lub kilku miesiącach – w tym czasie organizm usuwa zniszczone komórki tłuszczowe.

  • Zalety zabiegu

Kriolipoliza to zabieg, który wyróżnia wiele zalet. Najważniejsze to:

  • bezinwazyjność i bezbolesność,
  • brak okresu rekonwalescencji – od razu można wrócić do codziennych obowiązków,
  • wysoka skuteczność,
  • minimalny zakres przeciwwskazań – może być przeprowadzany niemal u każdego.

Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów z dowolnej partii ciała, zamrażanie tkanki tłuszczowej to zabieg dla Ciebie. Umów się na konsultacje w Skandynawskim Salonie Figury Kobiecej na Bemowie w Warszawie – wybierz dogodny termin.

Liposukcja ultradźwiękowa

W naszym gabinecie możesz poddać się także innym zabiegom, które mają na celu zrzucenie zbędnych kilogramów bez nadmiernego wysiłku. Jednym z nich jest liposukcja ultradźwiękowa, której celem jest konturowanie ciała i nadanie mu odpowiedniego kształtu. Na czym dokładnie polega ta metoda odchudzania i komu się ją poleca?

Liposukcja ultradźwiękowa należy do grupy małoinwazyjnych zabiegów kosmetologicznych. Nie tylko jest praktycznie bezbolesna, ale i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Specjalista wykonuje na skórze maleńkie nacięcia, którymi wprowadzana jest kaniula. Ta z kolei emituje fale ultradźwiękowe uszkadzające tkankę tłuszczową. Zabieg ten ma na celu jej upłynnienie, aby tłuszcz można było łatwo odessać.

Należy podkreślić, że zabieg ten daje trwałe efekty, jednak dla ich podtrzymania należy je powtarzać. Dlatego też zachęcamy do regularnego korzystania z usług naszego gabinetu na Bemowie.

Kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022