studio urody

O ZABIEGACH


MIKRODERMABRAZJA

Jest nowoczesnym zabiegiem kosmetycznym, polegającym na mechanicznym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia, które jest wyposażone w głowicę ścierającą, usuwającą martwy naskórek i pozostałe niedoskonałości.

Zabieg trwa ok. 30-50 min i jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje powstawania blizn i przebarwień nawet u osób ze skórą wrażliwą. Kosmetyczka indywidualnie dobiera głębokość złuszczenia naskórka, dzięki czemu ryzyko podrażnień jest niemal całkowicie wyeliminowane.

Mikrodermabrazja polecana jest dla każdego rodzaju skóry, ale szczególnie dla osób, które borykają się z:
  • suchą skórą
  • łojotokiem
  • trądzikiem pospolitym
  • bliznami potrądzikowymi
  • rozszerzonymi porami
  • zaskórnikami
  • przebarwieniami
  • oznakami starzenia skóry (brak elastyczności i wiotkości skóry, zmarszczki wokół oczu i ust)

Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Skóra jest odświeżona i zregenerowana. Przy regularnym stosowaniu następuje widoczne spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry, zlikwidowanie przebarwień oraz ogólna poprawa kondycji skóry. Częstotliwość zabiegów jest różna i zależy od stanu ogólnego skóry oraz jej problemów. Przyjmuje się jednak, że w leczeniu trądziku jest to jeden zabieg miesięcznie, a w przypadku odmładzania skóry, zabiegi powinno wykonywać się raz na tydzień. W celu utrzymania efektu zabieg powinno się powtarzać raz na 4-6 tygodni.

Mikrodermabrazja jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy wygląd skóry, pragnących pozbyć się jej dotychczasowych problemów. Jest to bezpieczna i bezbolesna metoda, którą mogą stosować osoby ze skórą wrażliwą, kobiety w ciąży oraz kobiety w czasie menstruacji.

mikrodermabrazja bemowo

PEELING KAWITACYJNY

To szybkie i bezbolesne oczyszczenie skóry, bez konieczności tradycyjnego ,,wyciskania”. Bezpieczna alternatywa dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze. Peeling kawitacyjny: zapewnia sterylizację skóry, usuwa substancji toksyczne, usuwa martwy naskórek i płytkie zaskórniki, spłyca blizny, rozjaśnia przebarwienia, stymuluje komórki do naturalnej odnowy, przyspiesza aktywację kosmetyków w głąb skóry, ujędrnia skórę, poprawia cyrkulację krwi, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, pozostawia skórę odświeżoną oraz gładszą.
laseroterapia bemowo

ULTRADŹWIĘKI – SONOFOREZA

Polega na wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą głowic ultradźwiękowych. Zabieg poprawia kondycję skóry oraz spowalnia proces starzenia. Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

peeling kawitacyjny

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa o nowy system śródskórnej aplikacji substancji aktywnych. Jest to jedyna metoda oparta na terapii skojarzonej, wykorzystującej jednoczesne działanie trzech rodzajów bodźców: fali ultradźwiękowej (UD), impulsu elektroterapeutycznego, koktajli (substancji aktywnych). Zabieg ten szybko, bezinwazyjnie i bezboleśnie usuwa zmarszczki i odmładza skórę bez ryzyka powikłań związanych z metodą igłową (iniekcyjną).

mezoterapia warszawa

FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie to metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła. Metoda ta usuwa zmiany naczyniowe, zaburzenia pigmentacji oraz pobudza regenerację i odbudowę kolagenu.
Efektem jest wygładzenie skóry twarzy, likwidacja drobnych zmarszczek oraz zwężenie rozszerzonych porów – znaczna poprawa faktury skóry.
salon kosmetyczny

LASEROTERAPIA:

Depilacja laserowa – laser działa powierzchownie, emitując łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszczy bezpowrotnie cebulkę. Liczba depilacji laserowej to sprawa indywidualna, uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, ilości włosów oraz typu skóry. Dlatego, aby efekt był zadowalający i trwały należy wykonać serię naświetleń we właściwych odstępach czasu. Metoda ta usuwa niechciane włosy bezboleśnie i na stałe, nie uszkadzając skóry.

Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych – metoda ta polega na zróżnicowaniu absorpcji światła laserowego we krwi (hemoglobina) i w skórze dla odpowiednich długości fali. Światło pochłaniane przez hemoglobinę podgrzewa naczynka, powodując ich zamknięcie pod skórą, nie uszkadzając jej.

Laserowe usuwanie przebarwień – metoda ta usuwa zmiany pigmentowe, do których zaliczamy: przebarwienia, palmy podsłoneczne, plamy wątrobowe, ostuda, piegi, tatuaże. W trakcie wykonywania zabiegu światło wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ciemnieje, a następnie ulega stopniowemu złuszczeniu i zanikowi.


laseroterapia
ELEKTROLIFTING

Elektrolifting twarzy - elektroniczna korekta twarzy bailine to najlepsza alternatywa dla kosztownych i ryzykownych operacji plastycznych. Trening twarzy za pomocą elektroterapii napina zwiotczałe mięśnie, ujędrnia skórę twarzy, szyi i podbródka, koryguje owal, redukuje głębokie zmarszczki, poprawia krążenie i nadaje twarzy blask.


Elektrolifting ramion i rąk - idealna metoda, by w krótkim czasie uzyskać efekt wymodelowanych ramion.
Jest to trening za pomocą elektroterapii, który przede wszystkim wzmacnia i modeluje mięśnie ramion oraz ujędnia skórę.

elektrolifting twarzy

EXFOLIACJA / PEELING KWASAMI

Exfoliacja to zabieg odmładzająco-regenerujący. Do zabiegu wykorzystuje się następujące kwasy: pirogronowy, salicylowy, migdałowy oraz glikolowy. Exfoliacja jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry. Głównymi wskazaniami do zabiegu są: starzenie się skóry, trądzik pospolity, zaburzenia pigmentacji, przebarwienia, fotostarzenie oraz zaskórniki. Po exfoliacji skóra staje się bardziej odporna na promieniowanie UV.

elektrolifting

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022