studio urody

Blog

strzykawka na tle twarzy kobiety

Z mezoterapii igłowej mogą korzystać osoby w każdym wieku – jest to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych podskórnie poprzez nakłucia igłą, dzięki czemu składniki odżywcze przedostają się do głębszych warstw skóry. Jest to zabieg szczególnie polecany osobom z rozstępami, cellulitem, bliznami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Mezoterapia poprawia wygląd skóry, dlatego może być także stosowana na twarz, zwłaszcza w przypadku cery z oznakami starzenia.

Czytaj dalej

twarz

Odpowiednio dobrane zabiegi na twarz mogą znacząco poprawić kondycję skóry twarzy i zapewnić młody wygląd. Proces starzenia jest indywidualny dla każdego z nas i zaczyna się już po 25 roku życia. Pierwszym objawem starzenia są zmarszczki, których głębokość i wygląd zależy w znacznej mierze od kondycji skóry.

Czytaj dalej

kriolipoliza

Kriolipoliza to sposób usuwania tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie ujemnej temperatury. W czasie zabiegu komórki tłuszczowe, na które oddziałuje zimno, ulegają uszkodzeniu, co skutkuje redukcją tkanki. W odróżnieniu od liposukcji kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i stanowi bezpieczny zamiennik dla odsysania tłuszczu. Liposukcja to operacja, podczas której tłuszcza jest wycinany, a zabieg kriolipolizy przeprowadzany jest zewnętrznie, czyli bez użycia skalpela. Kriolipoliza jest bezbolesna, a do skutków ubocznych należą jedynie siniaki i zaczerwienienia, które jednak dość szybko znikają.

Czytaj dalej

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022