studio urody

Blog

kobieta podczas elektrostymulacji ciała

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak gwiazdy filmowe i sportowcy utrzymują swoje ciało w doskonałej formie? Jednym z sekretów ich sukcesu może być elektrostymulacja ciała — nowoczesna metoda wspomagająca procesy regeneracyjne, modelowanie sylwetki oraz poprawę kondycji fizycznej.

Czytaj dalej

wizyta u kosmetyczki

Czyszczenie twarzy to niezwykle ważny element pielęgnacji skóry, który pozwala na utrzymanie jej zdrowego wyglądu i zapobieganie problemom, takim jak pryszcze, zaskórniki czy rozszerzone pory. Warto wiedzieć, jak często można wykonywać ten zabieg oraz jak dbać o skórę po jego wykonaniu, aby cieszyć się pięknym i promiennym wyglądem na co dzień.

Czytaj dalej

endermologia LPG

Cellulit to zmora wielu kobiet, która potrafi skutecznie zepsuć samopoczucie i obniżyć pewność siebie. Na szczęście istnieje wiele metod, które pomagają w walce z tym nieestetycznym problemem. Jedną z nich jest endermologia LPG, innowacyjna technika, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób pragnących pozbyć się cellulitu. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej metodzie oraz jej skuteczności.

Czytaj dalej

strzykawka na tle twarzy kobiety

Z mezoterapii igłowej mogą korzystać osoby w każdym wieku – jest to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych podskórnie poprzez nakłucia igłą, dzięki czemu składniki odżywcze przedostają się do głębszych warstw skóry. Jest to zabieg szczególnie polecany osobom z rozstępami, cellulitem, bliznami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Mezoterapia poprawia wygląd skóry, dlatego może być także stosowana na twarz, zwłaszcza w przypadku cery z oznakami starzenia.

Czytaj dalej

twarz

Odpowiednio dobrane zabiegi na twarz mogą znacząco poprawić kondycję skóry twarzy i zapewnić młody wygląd. Proces starzenia jest indywidualny dla każdego z nas i zaczyna się już po 25 roku życia. Pierwszym objawem starzenia są zmarszczki, których głębokość i wygląd zależy w znacznej mierze od kondycji skóry.

Czytaj dalej

kriolipoliza

Kriolipoliza to sposób usuwania tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie ujemnej temperatury. W czasie zabiegu komórki tłuszczowe, na które oddziałuje zimno, ulegają uszkodzeniu, co skutkuje redukcją tkanki. W odróżnieniu od liposukcji kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i stanowi bezpieczny zamiennik dla odsysania tłuszczu. Liposukcja to operacja, podczas której tłuszcza jest wycinany, a zabieg kriolipolizy przeprowadzany jest zewnętrznie, czyli bez użycia skalpela. Kriolipoliza jest bezbolesna, a do skutków ubocznych należą jedynie siniaki i zaczerwienienia, które jednak dość szybko znikają.

Czytaj dalej

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022