studio urody

Endermologia LPG w Warszawie

Endermologia LPG to wyjątkowy sposób modelowania sylwetki, gwarantujący widoczne wyszczuplenie figury oraz rewitalizację tkanek. Polega on na wykonaniu mechanicznego masażu z wykorzystaniem urządzenia LPG. Leczeniu można poddać wszystkie newralgiczne partie ciała (jak brzuch, biodra, uda, plecy, twarz, czy kolana).

Efektem zastosowania tej niezwykłej techniki jest pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a także zwiększenie produkcji elastyny i kolagenu przez organizm. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak aby uzyskać wymarzony efekt, zwykle trzeba poddać się kilku sesjom endermologii. Każda z nich powoli zbliża Klienta do osiągnięcia założonego wcześniej celu.

Endermomasaż zapewni Ci atrakcyjny wygląd i dobry nastrój. Pozwala także zmniejszyć widoczność cellulitu, dając lepsze efekty niż np. masaż bańką chińską. Dzięki niemu pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów we wskazanych przez Ciebie miejscach na ciele, a Twoja skóra stanie się ujędrniona i wygładzona.

Zgłaszając się do nas, zyskasz:

  • wymodelować sylwetkę,
  • zredukować tkankę tłuszczową,
  • zregenerować skórę,
  • pewność siebie i doskonałe samopoczucie.

Już dziś wybierz nasz salon i zapisz się na zabieg endermologii LPG. Zapomnij o kompleksach i ciesz się szczupłą, atrakcyjną sylwetką.

Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny.
brzuch przed i po Twarz przed i po
przyrząd Efekty

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023