studio urody

Złuszczanie skóry

Złuszczanie skóry to zabiegi dedykowane osobom, którym zależy na wygładzeniu cery oraz zredukowaniu drobnych niedoskonałości. Nasza kosmetyczka dobiera kurację do indywidualnych potrzeb pacjenta – po to, aby zabieg dał jak najlepsze rezultaty.

Peeling kawitacyjny + maska

Peeling kawitacyjny to zabieg, który – podobnie jak czyszczenie twarzy – ma na celu głębokie oczyszczenie. Dzięki zjawisku kawitacji, pomaga usunąć martwe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Peeling kawitacyjny kończy się nałożeniem maski – jej rodzaj dobierany jest do potrzeb cery.

Efekty peelingu kawitacyjnego to:

  • wygładzenie skóry
  • usunięcie martwych komórek naskórka
  • oczyszczenie cery z zanieczyszczeń.
Zabieg dedykowany jest osobom z cerą problematyczną, np. trądzikową, tłustą, skłonną do alergii.

Mikrodermabrazja + zabieg pielęgnacyjny

Mikrodermabrazja to bezinwazyjny i bezpieczny zabieg o działaniu złuszczającym. Wykonywany za pomocą specjalnej głowicy diamentowej lub korundowej, usuwa martwe komórki naskórka – warstwa po warstwie, w sposób całkowicie kontrolowany. Kuracja kończy się zabiegiem pielęgnacyjnym, którego rodzaj dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Proponowana seria od 3 do 5 zabiegów.

Efekty mikrodermabrazji to:

  • wygładzenie skóry
  • poprawa elastyczności
  • pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu
  • wyrównany koloryt.

Peeling kawitacyjny + zabieg pielęgnacyjny + maska algowa

To kompleksowy zabieg, który pozwala nie tylko na dogłębne oczyszczenie. Zabieg pielęgnacyjny dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry. Końcowym etapem jest maska algowa – maska o działaniu rewitalizującym, nawilżającym oraz poprawiającym koloryt cery.

Jeżeli Twoja cera wymaga intensywnego złuszczenia, nasz gabinet kosmetyczny w Warszawie (Bemowo), służy profesjonalnym wsparciem.
pielęgnacja skóry zabiegi złuszczające mikrodermabrazja bemowo

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022