studio urody

Pedicure na Bemowie – dbamy piękne i zdrowe paznokcie u stóp

Twoje stopy zasługują na profesjonalną pielęgnację. Podaruj im odrobinę luksusu, decydując się na profesjonalny pedicure na Bemowie. Nasza kosmetyczka wykona staranny zabieg, a następnie pomaluje paznokcie. W naszym gabinecie podologicznym, czynnym od kilku miesięcy, możesz pozbyć się różnych problemów, między innymi z:

  • wrastającymi paznokciami,
  • pękającymi piętami,
  • czy odciskami.

Pedicure na Bemowie polecamy zarówno Paniom, jak i Panom, którzy lubią dbać o swój wygląd pod każdym względem i chcą poczuć się w pełni atrakcyjnie. Zadbane paznokcie u dłoni i stóp to nie tylko domena kobiet. Mężczyźni także chcą i lubią podobać się sobie, a przede wszystkim wyglądać dobrze każdego dnia. Obecnie możemy zaproponować Wam obcinanie paznokci, skórek, nakładanie odżywek czy wykonywanie żeli i hybryd. Zapraszamy do umówienia się na wizytę u naszych kosmetyczek.

  • Pedicure – cennik
Poniżej prezentujemy cennik wykonywanych zabiegów pedicure na Bemowie:
  • pedicure 130 zł,
  • pedicure + malowanie 140 zł,
  • pedicure french 145 zł,
  • pedicure hybrydowy 170 zł.

Manicure na Bemowie

Wesele, chrzciny, urodziny czy zwyczajne wyjście z przyjaciółmi do baru – każda okazja jest dobra, aby zadbać o swoje paznokcie u rąk. Jeśli chcesz, aby Twoje dłonie prezentowały się pięknie każdego dnia, zapisz się na manicure na Bemowie. Mamy duży wybór kolorów i wzorów paznokci dla kobiet, a także zabiegi pielęgnacyjne dedykowane mężczyznom. Zdrowe i pięknie prezentujące się dłonie to podstawa. Zadbaj o to, aby zarówno paznokcie u rąk, jak i u stóp wyglądały zawsze świeżo i atrakcyjnie. Wiele osób w pierwszej kolejności zwraca uwagę właśnie na nie. Niezależnie od tego czy starasz się o nową pracę, czy też wybierasz na przyjęcie, dbaj o swoje dłonie każdego dnia. Z naszym gabinetem, manicure na Bemowie zyskuje nowy wymiar.

Twoje stopy zasługują na profesjonalną pielęgnację. Podaruj im odrobinę luksusu, decydując się na pedicure. Nasza dobra kosmetyczka wykona staranny zabieg, a następnie pomaluje paznokcie. W naszym gabinecie podologicznym /czynnym od kilku miesięcy/ możesz pozbyć się różnych problemów z wrastającymi paznokciami, pękającymi piętami, czy odciskami.

Pedicure – cennik

Poniżej prezentujemy cennik wykonywanych zabiegów pedicure.


Pedicure 130 zł

Pedicure + malowanie 140 zł

Pedicure french 145 zł
Pedicure hybrydowy 170 zł

pedicurepielęgnacja stóp zabiegi na stopy


Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023