studio urody

Przebarwienia - laserowe usuwanie na Bemowie

Przebarwienia powstające na skórze to nieestetyczny defekt, który nie dodaje uroku. Ich przyczyną jest nadmierne nagromadzenie melaniny – naturalnego barwnika, który produkowany jest w zwiększonej ilości pod wpływem różnych czynników. Niezależnie od przyczyny, przebarwienia można skutecznie usunąć. Z pomocą przychodzi laseroterapia.

Laserowe usuwanie zmian pigmentacyjnych to innowacyjny i bezinwazyjny zabieg, który przynosi oczekiwane efekty w krótkim czasie. Jest skuteczny nie tylko w przypadku powierzchniowych, ale również głębokich przebarwień. Laseroterapia doskonale radzi sobie także w przypadku rozległych zmian pigmentacyjnych zlokalizowanych na różnych obszarach ciała.

Jakie przebarwienia usuwamy?

Przebarwienia mogą pojawić się na skórze w związku z różnymi czynnikami, a także niezdrowym trybem życia czy nieprawidłową dietą. Najczęściej realizujemy usługi, które mają na celu pozbycie się zmian skórnych pozostałych po trądziku. To ciemniejsze fragmenty cery w miejscach, w których wcześniej występowały krostki. Przebarwienia powoduje również promieniowanie słoneczne – pojawiają się one u osób, które na co dzień nie korzystają z kremów z filtrem SPF. Przed rozpoczęciem pracy sprawdzamy, czy konkretne zmiany skórne kwalifikują się do zastosowania lasera.

Usuwanie przebarwień laserem – cennik

Koszt laserowego usuwania przebarwień uzależniony jest od rozległości obszaru poddawanego zabiegowi. Poniżej prezentujemy przykładowy cennik obowiązujący w naszym gabinecie kosmetycznym.


Przebarwienia małe 150 zł

Przebarwienia rozległe 300 zł


Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023