studio urody

Odchudzanie w Warszawie, Bemowo

Zastanawiasz się, jak schudnąć szybko? Odchudzanie metodą Bailine to odpowiedź na Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Metoda wywodzi się z Norwegii – kraju, w którym mieszkańcy troszczą się o swoje zdrowie i samopoczucie. Od 15 lat dzielnica Bemowo cieszy się jedynym w Warszawie gabinetem elektrostymulacji Bailine, w którym zajmujemy się modelowaniem sylwetki, poprawieniem wyglądu ciała i efektywnym odchudzaniem bez wyrzeczeń. Metoda ta pozwala zrzucić zbędne kilogramy w znacznie krótszym czasie.

Co warto wiedzieć o metodzie Bailine?

Bailine to zaawansowany system kształtowania kobiecej sylwetki, bez ingerencji chirurgicznej. Odpowiada za modelowanie sylwetki oraz odchudzanie ramion i rąk z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Metoda Bailine to:
  • odchudzające zabiegi na ciało z wykorzystaniem symulatora treningowego,
  • modyfikacja dotychczasowych nawyków żywieniowych,
  • motywacja psychologiczna.

Istotną rolę odgrywa symulator treningowy, który zastępuje wyczerpującą aktywność fizyczną. Sterowane komputerowo urządzenie przyczynia się do modelowania sylwetki. Kuracja ta wspiera inne zabiegi, pozwalające uzyskać wymarzone ciało.

Jakie efekty można uzyskać?

Odchudzanie metodą Bailine koncentruje się wokół treningu elektrostymulacyjnego przeprowadzanego pod okiem terapeutki. Urządzenie stymuluje napięcie mięśni, dzięki czemu dochodzi do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i zmniejszania widoczności cellulitu. Metoda ta pozwala jednocześnie uniknąć wystąpienia skutków ubocznych, często pojawiających się po wykonaniu klasycznego treningu. Bailine to sposób na szybkie zgubienie zbędnych kilogramów, bez obaw o przeciążenie mięśni i stawów.

Chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów lub zachować wymodelowaną sylwetkę? Program Bailine jest skierowany właśnie dla Ciebie.

Już teraz umów się na konsultacje – dokonaj rezerwacji telefonicznie.

Jakie zabiegi na odchudzanie wykonujemy?

Wykonujemy również wiele innych zabiegów na odchudzanie w Warszawie. To przede wszystkim liposukcja ultradźwiękowa. Polega ona na wprowadzeniu w skórę kaniuli, wykonując małe nacięcia. Generuje ona fale ultradźwiękowe, prowadząc do zjawiska kawitacji. Tkanka tłuszczowa jest uszkadzana, a następnie usuwana z organizmu. Na koniec przeprowadza się jej odsysanie.

Wykonujemy również zamrażanie tkanki tłuszczowej, czyli kriolipolizę. Taki zabieg ma na celu doprowadzenie do rozpadu tłuszczu, który może następnie zostać usunięty z organizmu. Kriolipoliza może być wykonywana na konkretnych fragmentach ciała – twarzy, brzuchu, plecach czy udach. Przed rozpoczęciem zabiegu sprawdzamy, czy dana osoba kwalifikuje się do zastosowania konkretnej metody. Oferujemy też masaże lecznicze, które wspierają walkę z nadwagą i pomagają modelować ciało.
Odchudzanie metodą Bailine

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023