studio urody

Modelowanie sylwetki w Warszawie — skuteczny zabieg odchudzający

Marzysz o uzyskaniu szczupłej, pięknej figury, ale klasyczne metody nie spełniają Twoich oczekiwań? Jeśli tak – skorzystaj z naszej oferty elektrostymulacji ciała. To sprawdzona, wyjątkowa metoda, nie wymagająca interwencji chirurgicznej.

Zabieg modelowania sylwetki metodą elektrostymulacji jest przeprowadzany z wykorzystaniem prądu o niskim natężeniu. Sterowany przez komputer, specjalnie opracowany program zabiegowy przesyła do mięśni fale elektryczne, wywołując ich rytmiczne skurcze i rozkurcze – takie same, jak podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Taki nietypowy trening wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz zmniejszenie obwodu ciała. Pozwala też na zlikwidowanie obrzęków tkankowych, likwiduje uporczywe bóle, zapewnia dotlenienie i wygładzenie skóry.

Elektrostymulacja powoduje również zwiększenie siły mięśni, wraz z ogólną poprawą kondycji i odporności. Wspiera odchudzanie rąk i ramion, dzięki czemu sylwetka staje się idealnie wysmuklona. Ponadto zabieg ten zwiększa produkcję elastyny i kolagenu przez organizm, pozwalając na dłuższe utrzymanie młodego wyglądu.

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie – wybierz nasze zabiegi wyszczuplania ciała techniką elektrostymulacji. Z nami szybko schudniesz, zyskasz atrakcyjny wygląd i pewność siebie. Osiągniesz niezwykłe efekty w prosty i przyjemny sposób.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.


Elektrolifting ciała

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023