studio urody

Masaż na Bemowie

Żyjesz intensywnie? Pracujesz na zwiększonych obrotach? Od czasu do czasu zafunduj sobie zabiegi, które zapewnią relaks i odprężenie. Masaż dostępny w wielu wariantach to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują chwili odpoczynku, a także zamierzają zredukować drobne niedoskonałości ciała.

Masaż – nasza oferta

Nowe spojrzenie na pielęgnację twarzy. Zapraszamy na masaż kobido.Japońska technika pielęgnacji i odprężenia twarzy i dekoltu.Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.Masaż trwa 1 godzinę.

Czujesz, że Twoje mięśnie z dnia na dzień stają się bardziej napięte? Chcesz pozbyć się uporczywego cellulitu lub zwiększyć elastyczność skóry?

Nasz gabinet kosmetyczny w Warszawie zaprasza na takie masaże jak:

  • masaż twarzy i dekoltu
  • masaż bańką chińską
  • masaż pleców.
Wykonywane przez doświadczonych masażystów, przynoszą odprężenie i relaksują mięśnie, a jednocześnie pozwalają zniwelować niedoskonałości ciała.

Umów się na wizytę już teraz – zarezerwuj masaż w dogodnym dla siebie terminie.

Masaż kobido

Realizujemy m.in. masaż kobido. Określa się go również jako niechirurgiczny lifting twarzy. Jest on bardzo intensywny i obejmuje szyję, dekolt oraz twarz. Masaż kobido pochodzi z Japonii i oznacza „stary sposób na piękno”.

Celem wykonania masażu kobido jest rozluźnienie mięśni i powięzi, a także pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu. Zabieg wspiera też odżywienie skóry na twarzy. Co więcej, jest to czynność bardzo relaksująca, która sprzyja wypoczynkowi. Warto powtarzać masaże lecznicze oraz kobido regularnie, by utrzymać uzyskane efekty.

masaż masaże relaksacyjne

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023